BOYS

CLASS 6A

1. Blue Valley Northwest; 2. Lawrence Free State; 3. Lawrence; 4. Derby; 5. Wichita Southeast; 6. Blue Valley North; 7. Manhattan; 8. SM East; 9. Olathe North; 10. Wichita East.

 

CLASS 5A

1. Wichita Heights; 2. Lenexa St. James; 3. St. Thomas Aquinas; 4. Goddard Eisenhower; 5. Shawnee Heights; 6. Salina Central; 7. Pittsburg; 8. Kapaun-Mt. Carmel; 9. Bishop Carroll; 10. Highland Park.

 

CLASS 4A, DIV. I

1. Bishop Miege; 2. McPherson; 3. Andover Central; 4. Labette County; 5. Basehor-Linwood; 6. Buhler; 7. Bonner Springs; 8. KC Piper; 9. Augusta; 10. Ottawa.

 

CLASS 4A, DIV. II

1. Topeka Hayden; 2. Wichita Collegiate; 3. Marysville; 4. Holcomb; 5. Andale; 6. Rock Creek; 7. Frontenac; 8. Smoky Valley; 9. Burlington; 10. Girard.

 

CLASS 3A

1. Cheney; 2. Hesston; 3. Silver Lake; 4. Nemaha Central; 5. Belle Plaine; 6. Phillipsburg; 7. St. Marys; 8. Perry-Lecompton; 9. Wellsville; 10. Sabetha.

 

CLASS 2A

1. Burlingame; 2. Central Plains; 3. Hoxie; 4. Ness City; 5. Sedan; 6. Yates Center; 7. Sacred Heart; 8. St. Francis; 9. Plainville; 10. Hillsboro.

 

CLASS 1A, DIV. I

1. Hanover; 2. St. John-Hudson; 3. Doniphan West; 4. Rural Vista; 5. South Gray; 6. Osborne; 7. Dighton; 8. St. Paul; 9. Pike Valley; 10. Stockton.

 

CLASS 1A, DIV. II

1. Hutchinson Central Christian; 2. Otis-Bison; 3. Wallace County; 4. St. John's Beloit-Tipton; 5. Elyria Christian; 6. South Barber; 7. Northern Valley; 8. Wheatland-Grinnell; 9. Attica; 10. Logan.

 

GIRLS

CLASS 6A

1. Derby; 2. Wichita South; 3. Lawrence; 4. Blue Valley North; 5. Manhattan; 6. Washburn Rural; 7. Olathe Northwest; 8. Gardner-Edgerton; 9. Wichita Northwest; 10. Olathe South.

 

CLASS 5A

1. St. Thomas Aquinas; 2. Leavenworth; 3. Maize; 4. Newton; 5. Bishop Carroll; 6. KC Schlagle; 7. Salina Central; 8. Mill Valley; 9. De Soto; 10. Goddard.

 

CLASS 4A, DIV. I

1. Bishop Miege; 2. McPherson; 3. KC Piper; 4. Circle; 5. Paola; 6. Labette County; 7. Wellington; 8. Abilene; 9. Hays; 10. Augusta.

 

CLASS 4A, DIV. II

1. Girard; 2. Jefferson Co. West; 3. Clay Center; 4. Burlington; 5. Baldwin; 6. Concordia; 7. Wichita Trinity; 8. Pratt; 9. Holton; 10. Larned.

 

CLASS 3A

1. Kingman; 2. Nemaha Central; 3. Garden Plain; 4. Council Grove; 5. Haven; 6. Hesston; 7. Riley County; 8. Beloit; 9. Scott City; 10. Conway Springs.

 

CLASS 2A

1. Wabaunsee; 2. Central Plains; 3. Olpe; 4. Hoxie; 5. Jefferson Co. North; 6. Meade; 7. Kiowa County; 8. Valley Heights; 9. Moundridge; 10. Hill City.

 

CLASS 1A, DIV. I

1. Hanover; 2. Centralia; 3. South Central; 4. Stockton; 5. South Gray; 6. Rural Vista; 7. Valley Falls; 8. Washington County; 9. Sylvan-Lucas; 10. St. John-Hudson.

 

CLASS 1A, DIV. II

1. Otis-Bison; 2. Quinter; 3. South Barber; 4. Waverly; 5. Golden Plains; 6. Ingalls; 7. St. John's Beloit-Tipton; 8. Cunningham; 9. Wheatland-Grinnell; 10. Northern Valley.